Kurzy a přednášky, které zde uvádím, berte jako šablonu, která se dá měnit. Pokud vám nevyhovuje rozsah, časové rozpětí, či byste chtěli například do přednášky začlenit jiná témata, která jsou zmíněna například jen v kurzech, můžeme se dohodnout na úpravě programu.

Každý účastník
kurzů typu V
obdrží účastnický list
CERTIFIKÁT ikona

Kurzy

Na kurz potřebujete pouze dobrou náladu, zvědavost a chuť sám sebe víc poznat. Zbytek nechte na mě!
Přihlášky na kurzy zasílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Nezapomeňte uvést své jméno, datum akce, případně počet účastníků! Obratem obdržíte zálohovou fakturu a bližší informace ke kurzu.

Níže uvedené ceny jsou konečné, na akcích mimo Valašské Meziříčí připočtěte prosím ještě náklady na dopravu 4 Kč/km.

Nejsem plátce DPH.

Jedna hodina trvá 50 minut.

rozpis aktuálně vypsaných kurzů

 

Minilázně „Na samotě u lesa“

Spojte pobyt s přáteli, kolegy či rodinou s kurzy o paměťových metodách!
Klid, pohyb a smyslové prožitky podporují každou mentální činnost. Rozhodla jsem se tedy o tomto nejen hovořit, ale také tak sama žít. Spojila jsem vše dohromady a nabízím vybočení z každodenního stresu a rutiny. Pobyt na samotě, kde nebudete rušeni žádnými sousedy ani projíždějícími auty je tělu i duši bezesporu přínosný. Kontakt se zvířaty vám určitě zvedne náladu a přivede vás na myšlenky, že uspěchaná civilizace přece vše nabídnout nemůže. Zkuste prožít víkend netradičně!

Počet účastníků: maximálně 8, minimálně dva.

Vhodné pro: milovníky přírody a mentálních aktivit. rodiče dětí 4-8 let, pedagogy.

Místo:
Oznice 82. Statek leží opravdu na samotě, příjezdová cesta vede přes Valašské Meziříčí.

Cena: ubytování podle počtu osob zde 
Cena za hodinu konzultace 350 Kč pro jednu ososbu, pro dvě a více osob 500 Kč za hodinu

Více informací o hospodářství a ubytování naleznete zde

 

Kurzy pro organizace a firmy

Úvodní přednáška – O1

Doba trvání: 1 hodina

Počet účastníků: není omezen

Program: úvod do procesu myšlení, principy úspěšného pamatování, pravidla správného tvoření asociací, základní paměťové metody (Loci, kategorizace, pamatování si čísel) praktické ukázky.

Přínos: účastníci získají základní povědomí o paměťových metodách, jejich využití a možnostech.

Vhodná pro: seniorská centra, základní školy, základní prezentace ve firmě (doplněk rozsáhlejších školení). Obsah je přizpůsoben typovému složení účastníků.

Cena: 800 Kč

 

Půldenní kurz – O3

Doba trvání: 3 hodiny

Počet účastníků: maximálně 10

Program: krátce se dozvíte něco o to, jak funguje naše hlava, a jaké má možnosti - když jí ovšem aktivně nebráníte myslet. A budete hlavně procvičovat, abyste si sami na sobě vyzkoušeli, že zapamatovat si třeba 40 pojmů není žádný problém! Je to ochutnávka toho, jak metody fungují, a hlavně že fungují! Z menu se můžete těšit na znamení zvěrokruhu (budete vědět, kdy se znamení zvěrokruhu mění), kalendář pro aktuální rok(naučíte se přiřadit dny v týdnu jakémukoliv datu) naučíte se správně vytvářet asociace, což je základní slabika paměťových metod a z metod „opravdových“ proniknete do taje Metody Loci a Pís-čís.

Vhodná pro: seniorská centra nebo širokou veřejnost.

Cena: 3 000 Kč.

 

Jednodenní intenzivní kurz pro firmy (specializovaný) - F6

Doba trvání: 6 hodin

Počet účastníků: maximálně 20

Pokud znalosti vašich zaměstnanců vyžadují špatně zapamatovatelné údaje (normy, ceny, čísla zákonů, nabízené výhody firmy, seznamy pojmů, cizí výrazy atd.) a zašlete mi je v dohodnutém, časovém předstihu, ušiji paměťový kurz přímo na míru. Pro jednodenní kurz předpřipravím pro zapamatování až 30 číslic a 30 pojmů.

Program: úvod do procesu myšlení, jak se bránit stresu, pravidla správného tvoření asociací paměťové metody a jejich využití v praktickém životě (metoda Loci, kategorizace, příběh, pamatování si jmen, metoda Pís-Čís), paměťové mapy, zpracování firemních informací formou zvolené paměťové metody.

Přínos: účastníci získají obecné povědomí o paměťových metodách, sami zkusí využít některé z metod v praxi, zjistí, že jsou schopni zapamatovat si více pojmů, než si dokázali představit.

Kurz je veden v intenzivním tempu.

Vhodná pro: firmy, kterým není lhostejná psychická pohoda zaměstnanců a nebojí se nového pohledu na zpracování informací, vzdělávací instituce, které chtějí oživit své hodiny a dosáhnout lepších stuijních výsledků svých žáků. Důležité! Realizaci kurzu přizpůsobím vašim požadavkům. Sdělte mi prosím, zda kurz chcete začlenit do programu výjezdního zábavně laděného team buildingu nebo zda upřednostňujete ladění do formálnějšího tónu.

Cena: 7 000 Kč.

Dvoudenní intenzivní kurz pro firmy (specializovaný) - F12

Doba trvání: 4 bloky po třech hodinách

Počet účastníků: maximálně 20

Pokud znalosti vašich zaměstnanců vyžadují špatně zapamatovatelné údaje (normy, ceny, čísla zákonů, nabízené výhody firmy, seznamy pojmů, cizí výrazy atd.) a zašlete mi je v předem dohodnutém, časovém předstihu, ušiji paměťový kurz přímo na míru. Pro jednodenní kurz předpřipravím pro zapamatování až 60 číslic a 60 pojmů.

Program: úvod do procesu myšlení, jak se bránit stresu, pravidla správného tvoření asociací paměťové metody a jejich využití v praktickém životě (metoda Loci, kategorizace, příběh, pamatování si jmen, metoda Pís-Čís, telefonní čísla, letopočty), software brainjogging (pouze pokud se bude kurz konat v centru Point 50+), paměťové mapy, metoda ZIP

Přínos:účastníci mají dostatek času intenzivně procvičit a zopakovat všechny prezentované metody a jsou schopni je dále sami využívat v praxi, získají konkrétní povědomí o principu, tvoření a využití paměťových map, Kurz je veden v intenzivním tempu,

Vhodná pro: firmy, kterým není lhostejná psychická pohoda zaměstnanců a nebojí se nového pohledu na zpracování informací, vzdělávací instituce, které chtějí oživit své hodiny a dosáhnout lepších stuijních výsledků svých žáků. Důležité! Realizaci kurzu přizpůsobím vašim požadavkům. Sdělte mi prosím, zda kurz chcete začlenit do programu výjezdního zábavně laděného team buildingu nebo zda upřednostňujete ladění do formálnějšího tónu.

Cena: 14 000 Kč.